Would you fight for my love? - popis + fakta

15. května 2015 v 21:57 | Caroll |  Would you fight for my love?
Zdravím. ^^ Na mou obhajobu za skoro 4 měsíční neaktivitu řeknu jen jedno slovo - třeťák. Zatím nejtěžší rok. Budu ráda, když projdu.
Ale teď k novinkám, abyste si nemysleli, že jsem tak dlouhou dobu nic nedělala. Vlastně mám rozepsané 2 kapitolovky a pár jednorázovek. Teď už ale k první kapitolovce.

Info:

Téma: Originální s Jackem Whitem
pár: Jack White / Karen Elson, Jack White / Carolline Da Silva
žánr: životní příběh, drama, romantika, hetero, psychologické
pohled: autor
popis: Carolline je naděljná mladá hudebnice a má možnost se zúčastnit konkurzu u společnosti Third Man Records se svou skladbou. Při nahrávání se potká se svým vzorem a úspěšným hudebníkem Jackem Whitem, který jí nabídne spolupráci na jeho nové písničce, protože se mu její hudba velmi zalíbí. Začnou spolu spolupracovat, hudba se jim dohromady skládá dobře a stanou se z nich přátelé. Jenže postupem času při tom musí začít bojovat s prazvláštními emocemi, které jimi probíhají, když jsou spolu. Problémem mezi nimi není však jen věkový rozdíl patnáct let, ale i Jackova rodina - manželka s dětmi. Kterou Caroll nechce zničit.


Fakta:
- V červnu 2014 vydal Jack White písničku Lazaretto, děj se odehrává po jejím vydání a před vydáním písničky Would You Fight For My Love, kterou má postava s Jackem skládá během letních prázdnin v povídce.
- Moje postava Carolline má stejně narozeniny jako já (překvapivě), čiže 9. července a stejně tak Jack White ve skutečnosti.
- JW skutečně pracuje pro ThirdManRecords, žije v Nashvillu (Kde se ThirdManRecords nachází) a pochází z Detroitu.
- JW opravdu žije se svou ženou odděleně, oba se věnují kariéře.


Proč jsem vlastně začala psát tuhle povídku? Protože miluju Jacka Whita a jeho hudbu. Není moc známý a populární jako jiné hvězdy, každopádně jeho hudba je originální, surová a jedinečná. Takže i když se nejspíš tato povídka jeví jako klišé a má hodně nedostatků, píšu ji jen z čiré lásky a obdivu k jediné osobě. Amen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítám návštěvy!

Klik!! 100% (40)

Komentáře

1 Aramis Aramis | 31. ledna 2016 v 11:22 | Reagovat

I would

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama