Láska k mrtvole - 1. část

25. srpna 2014 v 20:54 | Caroll |  Láska k mrtvole (SasuSaku)
Tak a je tu první kapitola. ^^ Doufám, že zaujme i NEotaku a budete ji číst i nadále. :) Brzy přibude další díl. ^^
A VÁŠ NÁZOR BY MĚ NESMÍRNĚ POTĚŠIL!
1.Minulost

Přišla domů ze schůzky s kamarádkou. Otevřela dveře svého malého bytu a vešla. Přivítala ji její kočka Eruko. Ignorujíc kočku se zula, svlékla bundu a zamířila do kuchyně, kde položila na stůl dopisy, co si před příchodem vybrala ze schránky. Unaveně se protáhla, šla si vzít čisté oblečení ze skříně a zamířila s nimi do koupelny. Potřebovala si vyčistit hlavu z toho, že ji kamarádka sehnala práci. Zalezla do sprchy a pustila na sebe ledovou vodu. Po pár minutách vylezla, zabalena do ručníku, a zamířila do kuchyně přečíst si dopisy.

První byl od sestry, která poslala pozvánku na svatbu. Roztrhala ji a hodila do koše. Nenáviděla svoji sestru. Když byly malé, její sestra byla oblíbenkyně rodičů a příbuzných a z ní si dělala otroka. Ino. Tak zní její jméno. Všichni ji měli za andílka a Sakuru za špínu. Není taky divu, byla adoptovaná. Nevlastní matka chtěla své dceři udělat radost a tak jí do domu přivedla Sakuru jako její novou sestru. Ta se na ni v ústraní dívala s opovržením a týrala ji. Škubala za vlasy, házela po ní tvrdé věci a podobně. Před lidmi na ni ale byla hodná, jako by to byla její nejlepší kamarádka. V pubertě to bylo horší. Sakurou začala opovrhovat i macecha a udělala si z ní služku. A třešinka navrch? Otčím. Začal Sakuru v jejích dvanácti letech sexuálně zneužívat.

Nejeden člověk by řekl, že tohle by malá holka najednou neunesla, ale ona neměla jen nepřátele. Měla svou nejlepší kamarádku Hinatu, která ji při každém zhroucení postavila zpět na nohy. Rodinný teror skončil, když jí bylo 16 let. V ten den se ubránila otci. Ten den se pomstila Ino. Díky její tajné zálibě. Když jí otčím poprvé znásilnil, měla takový vztek, že jednou ranou rozdělila stůl na dvě části (xD). Zjistila, že má víc síly, než normální člověk, a tak začala ve svém volném čase trénovat. 4 roky tvrdě trénovala. 4 roky trpěla otčímovi chlípnosti. 10 let snášela Inin teror. A 8 let snášela macešino rozkazování. Otčím jí jednou chtěl zas zneužít, tak ho zmlátila. Ten den se jí Ino posmívala, zašla moc daleko. Posmívala se jí kvůli pravé rodině. Stejně jako otce ji zmlátila. Macecha jako jediná vyšla bez zmlácení, protože byla na služební cestě.

Hned, jak se pomstila, si sbalila svých pár věcí, vzala svoje peníze, co si vydělala, jako uklízečka u jedné sousedky a vrátila se do dětského domova. Tam se o ni postarali, otčíma zavřeli do vězení. Matka s Ino z toho vyvázli. Když jí bylo osmnáct let, opustila dětský domov a šla k paní, co byla údajně její pravá babička. Ta se o ni postarala, dokud si nenašla Sakura práci. Předtím vystudovala 3 roky střední školy na zdravotní akademii. Ve svých 21 letech, kdy byla konečně dospělá, si koupila byt za brigádu v obchodě.

A dnes? Dnes jí kamarádka Hin sehnala práci v nemocnici jako sestřička. Vytáhla roztrhaný dopis a podívala se, s kým se Ino vdává. Akimichi Chouji. Tlustý, zazobaný ufňukánek, za kterého by se vešlo tucet lidí. Hodila je zpátky do koše a podívala se, od koho je další. Od pravé babičky. Zvala ji na oslavu svých narozenin. Její nastávající věk tam nebyl. Babička byla na něj háklivá a kdokoli jí nařknul starou nebo podobně, tak to pěkně schytal (Akční babička xD). To po ní Sakura zdědila sílu jako u čtyř chlapů dohromady. Babička nikdy nechtěla mluvit o zbytku její rodiny, prý nebylo o co stát. Zbytek dopisů byly faktury z banky. Hodila je k Ininýmu dopisu a babičky nechala na stole. Šla se do koupelny převlíknout do připravených věcí. Na okamžik si po dlouhé době uvědomila, při pohledu do velkého zrcadla, jak zohavené je její tělo. Všude malé a velké jizvy. Od sestry, macechy a hlavně otčíma. Největší, co měla, byly dvě na zádech. Stejně dlouhé se stejným tvarem každá z jedné strany kousek od páteře. To když otec běsnil, shodil skleněnou vitrínu a dvě tabulky skla se jí zařízli do zad. Alespoň jí zavolal záchranku. V nemocnici na zneužívání nepřišli, protože předtím jí vyhrožoval, že zabije nebo nějak ublíží Hinatě. Neutrpěla žádná vážnější zranění a považovali to za nehodu.

Sakura zatřepala hlavou a rychle si navlíkla tričko. Už nechtěla vzpomínat. Bylo 9 hodin večer a tak se rozhodla jít spát. Na další den potřebovala být čilá. Dala otravné kočce najíst a šla do své útulně zařízené ložnice. Nastavila si budíka na šestou ráno a po chvilce usnula.


Pokud se vámzdají některé pasáže nějak absurdní, tak si uvědomte to hlavní - je to jen povídka a v ní se může dít cokoliv. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama