AHS 1 série - Recenze

16. července 2014 v 19:19 | Caroll |  Moje recenze
Takže, první díl VA přibude asi v pondělí, jelikož nemám moc čas a snažím si dopředu napsat pár kapitol, kdybych měla nějaký výpadek. Nejspíš bude nějakou dobu trvat, než se tu aspoň trochu zvýší návštěvnost, ale každého, kdo sem zabloudí prosím, aby zanechal hlas v některé z anket nebo nejlépe - komentář. :) Pokud máte blog, víte, jak nesmírně to potěší.
A je tu i moje první recenze. Je na seriál American Horror Stories 1 série. Později sem dám recenze i na ostatní, ale vše popořadě. :)


Každá série má svůj vlastní originální příběh i postavy.

O čem je?
První série se týká strašidelného domu plného duchů. Do něj se nastěhuje rodina Harmonových, která chce po rodinné krizi začít nový život. To jim ale začnou ztěžovat podivní lidé okolo domu. Zatím netuší, že kdokoli v tom domě umřel, jeho duše tam zůstává uvězněna napořád.

Můj názor:
Musím přiznat, že na tenhle seriál jsem se moc těšila, dělala jsem si velké iluze o tom, jak moc velké psycho to bude, ale tahle první série mě celkem... Zklamala. Prolínalo se tam hodně dob i postav, často jsem se v tom ztrácela, pletla si postavy. Příběh sám o sobě byl dobrý, i když trochu přitažený za vlasy. Tvůrci se tak moc snažili z toho udělat horor, že některé scény udělaly naprosto nepochopitelné.
Naopak, abych to nehodnotila jenom černě, se mi to v podstatě líbilo. Vážně, až na ty některé zápletky to bylo dobré. Nikdy jsem neměla šanci uhodnout, co se přesně stane, spousta věcí mi doslova vyrazila dech, např. že Vivien čeká dvojčata a každé s jiným chlapem (hahaha). Ale právě mě potom ještě více dostalo, KDO je ten druhý chlap.
Začátek byl dobrý, prostředek ušel, ale konec jsem musela přežívat se zavřenýma očima. Byl to prostě trapas.

A ještě se musím přiznat, že se mi doslova zamiloval herec Evan Peters, který hrál Tatea. Nejenom v téhle sérii (a nejenom proto, že byl psycho), ale i v ostatních.
No uznejte, že je k sežrání. :3

A co vy? Viděli jste AHS 1 sérii a jaký máte na ní názor?
Komentář by potěšil, mládeži. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama